EN | TR

Ayeum

Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi (AYEUM)
 
Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi (AYEUM); sosyal, fen, sağlık ve eğitim bilimlerinde kullanılan nitel, nicel ve karma yöntemler hakkında araştırmacılara yönelik online eğitim, yüz yüze eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş akademik bir eğitim platformudur. Bu doğrultuda yüksek lisans, doktora öğrencilerine, doktora sonrası araştırmacılara, akademisyenlere, kamu kurum ve kuruluşlarındaki uzmanlara bilimsel araştırma yöntemlerini ve bilimsel araştırma sürecinde kullanılan bilgisayar yazılımlarını ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır.

 

 
Personel ve öğrencilerimiz  giriş yapmak için linke tıkladıktan sonra sisteme üye ol kısmından @tarsus.edu.tr kurumsal mail adresleriyle üye olabileceklerdir. Sonrasında e-mail adresinize gelen aktivasyon e-mailini onaylamanız yeterli olacaktır.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile dilediğiniz zaman giriş yaparak dersleri izleyebilir, interaktif sınav modülü ile bilgilerinizi ölçebilir, eğitmene soru sor kısmından eğitimcilere soru sorabilir ve adınıza düzenlenmiş katılım belgesini indirebilirsiniz.